Ігрове крісло Noblechairs LEGEND Brown (NBL-LGD-GER-JED)

-16%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14030587
23 299 ₴
19 649 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noblechairs |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 30 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Ширина сидіння | 52 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота моделі, см | 132 - 142 |
| Висота підлокітників, см | 67 - 80 |
| Висота сидіння, см | 48-58 |
| Габарити спинки, мм | 90 см |
| Матеріал сидіння | поліуретан високої густини |
| Обладнання | підлокітники |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра |
| Регулювання | висоти підлокітників, висоти сидіння, кута нахилу сидіння, кута нахилу спинки, кута нахилу спинки, підлокітників по горизонталі |
| Тип крісла | ігрове крісло |
| Колір каркаса | чорний з коричневим |
| Ширина спинки | 52 |
- Ціна: 19 649 ₴




