Ігрове крісло Noblechairs LEGEND Black (NBL-LGD-GER-BED)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14030607
23 499 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noblechairs |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 28 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Ширина сидіння | 52 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип механізму | Газліфт |
| Колір каркасу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота моделі, см | 132 - 142 |
| Висота підлокітників, см | 67 - 80 |
| Висота сидіння, см | 48-58 |
| Габарити спинки, мм | висота 90 см |
| Хрестовина | сталь |
| Максимальний зріст, см | 200 |
| Матеріал коліс | поліуретан з нейлоном |
| Матеріал сидіння | піна високої густини |
| Механізм нахилу спинки, ° | 90 - 125 |
| Обладнання | 4d підлокітники|підголівник|підлокітники |
| Особливості конструкції | 4D налаштування підлокотника (в усіх напрямках), регульована підтримка поясниці |
| Підлокітник | поліуретан |
| Регулювання | вбудованої поперекової підтримки, висоти сидіння, кута нахилу спинки, регулювання підлокітників (4D), сили відхилення під вагу сидячого, фіксація крісла в певному положенні |
| Розмір коліс, мм | 60 |
| Розміри сидіння, мм | 520 x 480 |
| Ширина спинки | 52 |
- Ціна: 23 499 ₴





