Ігрове крісло ThroneX PVC 002 Black White

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14030627
4 329 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Габаритні розміри крісла | |
|---|---|
| Вага крісла | 15.5 кг |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 45 см |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал |
| Підлокітник | пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Посилена основа |
| Тип механізму | Газліфт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота моделі, см | 125 |
| Висота підлокітників, см | 60 |
| Габарити спинки, мм | 80 см |
| Комплектація | крісло, подушка для поперекової підтримки, подушка для шиї, підставка для ніг |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал сидіння | піна EPE |
| Механізм нахилу спинки, ° | 90-155 |
| Обладнання | підголівник|підлокітники|підставка для ніг |
| Основний оббивний матеріал | ПВХ шкіра |
| Особливості конструкції | висувна підставка для ніг, масажна функція |
| Регулювання | висоти сидіння, кута нахилу спинки |
| Тип крісла | ігрове крісло |
| Ширина підставки, см | 30 |
| Ширина спинки | 50 |
- Ціна: 4 329 ₴
