Ігрове крісло TRUST GXT721SM Ruya Pro Superman edition Blue

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14030717
9 599 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 24 кг |
| Ширина крісла | 71 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 55 см |
| Ширина сидіння | 48 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | Алюміній |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Підлокітник | дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота моделі, см | 134 |
| Висота сидіння, см | 51 |
| Комплектація | кріпильний комплект, крісло, подушка для поперекової підтримки, подушка для шиї, інструкція |
| Матеріал сидіння | формований поліуретан високої густини |
| Механізм нахилу спинки, ° | 90 - 135 |
| Обладнання | поперекова підтримка|підголівник|підлокітники |
| Особливості | дихаюча тканина, наповнення: піна високої густини, посилений металевий каркас |
| Особливості конструкції | 4D налаштування підлокотника (в усіх напрямках), золоті декоративні елементи, повітропроникна оббивка з тканини, регульована підтримка поясниці, формована піна високої щільності |
| Регулювання | вбудованої поперекової підтримки, висоти сидіння, жорсткості гойдання, кута нахилу спинки, регулювання підлокітників (4D), фіксація крісла в певному положенні |
| Розміри сидіння, мм | 550 х 480 |
| Тип крісла | ігрове крісло |
| Тип механізму | газ-ліфт 4 класу |
| Колір каркаса | Синій |
- Ціна: 9 599 ₴





