Ігрове крісло Cougar Stryder Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14030917
7 679 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 15 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 49 см |
| Ширина сидіння | 57 см |
| Ширина спинки | 44 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | пластик, метал |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Підлокітник | пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Регулювання | Кут нахилу спинки, Відстань підлокітників, Висота підголівника |
| Колір каркасу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота моделі, см | 115 - 125 |
| Висота підлокітників, см | 67 - 77 |
| Висота сидіння, см | 47 - 57 |
| Габарити спинки, мм | 700 х 440 мм |
| Комплектація | газліфт, колеса, кріпильний комплект, механізм, основа хрестовини, підлокітники, сидіння, спинка, інструкція |
| Максимальний зріст, см | 190 |
| Матеріал сидіння | пінополіуретан |
| Механізм нахилу спинки, ° | 90 - 165 |
| Обладнання | поперекова підтримка|підголівник|підлокітники |
| Особливості | втулка на колесі усуває шум, сидіння з піноматеріалу різної щільності укладене на міцну дерев'яну основу |
| Особливості конструкції | 1D налаштування підлокотника ( тільки по висоті), збільшене ергономічне сидіння, підйомні підлокітники, регульована підтримка поясниці, широкий регульований підголівник |
| Розміри сидіння, мм | 570 х 490 |
| Ступінь жорсткості | середні |
| Тип крісла | ігрове крісло |
| Тип механізму | газ-ліфт 4 класу |
| Щільність піни, кг/куб.м | різної щільності |
- Ціна: 7 679 ₴




