Ігрове крісло Cougar Stryder White

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14030937
7 019 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 15 кг |
| Ширина крісла | 67.5 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 49 см |
| Ширина сидіння | 57 см |
| Ширина спинки | 51.5 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип механізму | Tilt |
| Колір каркасу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота моделі, см | 115 - 125 |
| Висота підлокітників, см | 67 |
| Висота сидіння, см | 47 - 57 |
| Габарити спинки, мм | 515х700 мм |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал сидіння | піноматеріал різної щільності |
| Механізм нахилу спинки, ° | є |
| Обладнання | поперекова підтримка|підголівник|підлокітники |
| Особливості | адаптована підтримка, втулка на колесі усуває шум, просторій дизайн, сидіння з піноматеріалу різної щільності укладене на міцну дерев'яну основу, ідеальне вирівнювання тіла |
| Особливості конструкції | відкидні підлокітники, газліфтовий циліндр сертифікований TUV, ергономічна поперекова підтримка, ергономічна форма спинки, подушки під поперек і голову, прогумовані ролики |
| Регулювання | висоти підголівника, висоти підлокітників, висоти сидіння, кута нахилу спинки |
| Розміри сидіння, мм | 570x490 |
- Ціна: 7 019 ₴




