Ігрове крісло TX3 Flex Pro Mesh Light Gray (TEGC-3076104.42)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14030957
27 879 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Габаритні розміри крісла | |
|---|---|
| Вага крісла | 25.5 кг |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимально допустиме навантаження | 125 кг |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Колір | Світло-сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота моделі, см | 140 |
| Висота підлокітників, см | немає |
| Висота сидіння, см | немає |
| Габарити спинки, мм | 55 х 77-88 см |
| Діаметр основи, см | немає |
| Хрестовина | литий алюміній |
| Максимальний зріст, см | немає |
| Матеріал сидіння | немає |
| Механізм нахилу спинки, ° | з регулюванням кута нахилу спинки |
| Обладнання | підголівник|підлокітники |
| Основний оббивний матеріал | дихаюча сітка |
| Особливості конструкції | пасивне охолодження, саморегулююча підтримка спинки та попереку, функція нахилу вперед |
| Регулювання | висоти сидіння, висоти спинки, глибини сидіння, кута нахилу спинки, підголівника (4D), підлокітників (5D), сили відхилення, фіксація нахилу |
| Рекомендації щодо догляду | немає |
| Розмір коліс, мм | немає |
| Розміри сидіння, мм | 500 х 450-500 |
| Ступінь жорсткості | немає |
| Тип крісла | геймерське крісло |
| Тип механізму | синхронний нахил |
| Колір каркаса | немає |
| Ширина підставки, см | немає |
| Ширина спинки | 55 |
| Щільність піни, кг/куб.м | немає |
- Ціна: 27 879 ₴





