Ігрове крісло TX3 Solo 360 Loft Air Light Gray (TEGC-2080104.41)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14030977
10 739 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Габаритні розміри крісла | |
|---|---|
| Вага крісла | 21 кг |
| Ширина крісла | 57 см |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимально допустиме навантаження | 125 кг |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Колір | Світло-сірий |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | Мембранна тканина |
| Підлокітник | Тканина |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Регулювання | Кут нахилу сидіння, Кут нахилу спинки, Висота підголівника, Висота сидіння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити спинки, мм | 53 х 86 см |
| Механізм нахилу спинки, ° | 125 |
| Обладнання | підголівник|підлокітники |
| Особливості конструкції | 3D x 360° багатофункціональний підлокітник, ергономічна поперекова підтримка, кишеня на спинці сидіння, широкий регульований підголівник |
| Розміри сидіння, мм | 530 х 480 х 120 |
| Тип крісла | ігрове крісло |
| Тип механізму | синхромеханізм |
- Ціна: 10 739 ₴





