Акустична система 2E PCS203 2.0 Black USB Metal

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 16215947
599 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Бездротові можливості | Без WI-Fi, Bluetooth |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість смуг | 1 |
| Потужність | 6 Вт |
| Призначення | Акустична установка |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.57 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід на навушники | Да |
| Вхідний опір, Ом | 4 |
| Роз'єми | 1 x mini-jack (3.5 мм), USB Type-A |
| Розмір пристрою, мм | 200 x 180 x 80 |
| Тип харчування | від USB |
| Формат акустики | 2.0 |
| Частотний діапазон, Гц | 100 - 20000 |
- Ціна: 599 ₴
