Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS SRT 10000VA RM (SRT10KRMXLI)

-1%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 16702647
482 799 ₴
479 739 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB, LAN (Ethernet) |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | В стійку |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 111.82 кг |
| Технічні характеристики | |
| Час зарядки | 1.5 годин |
| Час роботи при повному навантаженні | 4 хв |
| Максимальна потужність | 10000 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 160 В |
| Тип ДБЖ | З подвійним перетворенням (On-line) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | IEC, IEC, LAN (Ethernet), SmartSlot, USB, клеми |
| Кількість виходів (навантаження/фільтр) | 1/0|11/0|4/0|6/0 |
| Номінальне значення вихідної напруги, В | 220|230|240 |
| Повна потужність, В·А | 10000 |
| Розмір, мм | 263 x 432 x 715 |
- Ціна: 479 739 ₴

