Джерело безперебійного живлення Gear GU-800PLCD

-2%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11888297
2 599 ₴
2 549 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gear |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Ємність акумулятору | 8 мАг |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна потужність | 480 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 165 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна частота, Гц | 50 - 60 |
| Додатковий фільтр | 1 x RJ-11|1 x RJ-45 |
| Додаткові функції та оснащення | дисплей, з USB-роз'ємом |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | Schuko (Євро), USB |
| Комплектація | ДБЖ, документація |
| Кількість вбудованих акумуляторів, шт | 1 |
| Кількість виходів (навантаження/фільтр) | 2/- |
| Номінальне значення вихідної напруги, В | 220 ±25% |
| Повна потужність, В·А | 800 |
| Призначення | для будинку, Для відеоспостереження, для комп'ютерної техніки |
| Розмір, мм | 100 х 295 х 160 |
| Розташування розеток | ззаду |
- Ціна: 2 549 ₴



