Телевізор TCL 75Q6C Black 75

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12745927
42 069 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: TCL. Роздільна здатність екрана: 3840 x 2160. Колір: чорний. Діапазони цифрового тюнера: DVB-T2. Діапазони цифрового тюнера: DVB-S2. Роз'єми: HDMI. Роз'єми: 1 x S/PDIF. Роз'єми: Ethernet (LAN). Діапазони цифрового тюнера: DVB-C. Співвідношення сторін: 16:9. Комунікації: Wi-Fi 5 (802.11ac). Стан товару: Новий. Комунікації: Bluetooth 5.4. Наявність Smart TV: так. Вага без підставки, кг: 23. Розміри без підставки, мм: 1670 x 960 x 56.7. Стандарт HDR: HLG. Потужність сабвуфера, Вт: 20. Стандарт HDR: HDR10+. Стандарт HDR: Dolby Vision. Призначення: для вітальні. Комплектація: пульт ДК. Комплектація: підставка. Контрастність: 7000: 1. Технології трансляції: Miracast. Технології поліпшення звучання: DTS Virtual: X. Способи управління: пульт ДК. Сумарна потужність динаміків, Вт: 40. Комплектація: документація. Технології трансляції: Chromecast. Акустична система: 2.1. Розміри з підставкою, мм: 1670 x 1028 x 341. Процесор обробки зображення: AiPQ Pro. Технології поліпшення звучання: Dolby Atmos. Роз'єми: USB. Кількість HDMI-портів: 4. Діагональ, ": 75. Рік випуску: 2025. Вага з підставкою, кг: 23.5. Тип матриці: QD MiniLED. Тип настінного кріплення: VESA 300х300. Оснащення: FreeSync Premium Pro. Кількість динаміків, Вт: 2 x 10. Частота оновлення екрану, Гц: 120. Версія HDMI: 2.1. Технології поліпшення звучання: onkyo. Upscaling (масштабування зображення): + (4K). Операційна система: Google TV. Способи управління: голосове керування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 75 дюйм |
| Операційна система | Google TV |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Стан | Новий |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Wi-Fi |
| Вхід/Вихід | 1 x HDMI 1.4, Цифровой оптический аудиовыход, Ethernet |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Розміри | |
| Вага | 23.5 кг |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 40 Вт |
| Зображення | |
| Частота екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Upscaling (масштабування зображення) | + (4K) |
| Акустична система | 2.1 |
| Вага без підставки, кг | 23 |
| Версія HDMI | 2.1 |
| Кількість динаміків | 2 x 10 |
| Комплектація | документація, пульт ДК, Підставка |
| Контрастність хххх:1 | 7000: 1 |
| Наявність Smart TV | Да |
| Обладнання | FreeSync Premium Pro |
| Потужність сабвуфера, Вт | 20 |
| Призначення | для вітальні |
| Процесор обробки зображення | AiPQ Pro |
| Розміри без підставки, мм | 1670 x 960 x 56.7 |
| Розміри з підставкою, мм | 1670 x 1028 x 341 |
| Рік випуску | 2025 |
| Способи керування | голосове керування, пульт ДК |
| Стандарт HDR | Dolby Vision|HDR10+|HLG |
| Технології поліпшення звучання | DTS Virtual: X|Dolby Atmos|onkyo |
| Технології трансляції | Chromecast|Miracast |
| Тип настінного кріплення | VESA 300х300 |
| Тип телевізора | QD MiniLED |
- Ціна: 42 069 ₴






