Джерело безперебійного живлення Legrand KEOR DK 6000VA/6000W Black

-1%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14021347
232 899 ₴
231 369 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Індикація | Світлова |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB, RS232, RS485 |
| Кількість вихідних розеток | 10 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | В стійку |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 54 кг |
| Технічні характеристики | |
| Час зарядки | 5 годин |
| Час роботи при повному навантаженні | 5 хв |
| Вихідна напруга | 240 В |
| ККД, не менше | 98 % |
| Максимальна потужність | 6000 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 280 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 176 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | AGM |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний коефіцієнт потужності | 1 |
| Додаткові функції та оснащення | LCD-дисплей, заміна батарей в гарячому режимі, зі звуковою сигналізацією, можливість підключення зовнішнього блоку акумуляторів |
| Захист | аварійне вимкнення, від короткого замикання, від перенапруги, від розряду і надлишкового заряду батарей |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | IEC, RS232, RS485, SmartSlot, USB, клеми |
| Комплектація | ДБЖ, батарія, гарантійний талон, кабель живлення |
| Кількість виходів (навантаження/фільтр) | 11/0 |
| Номінальне значення вихідної напруги, В | 230 |
| Повна потужність, В·А | 6000 |
| Призначення | Для сервера |
| Робоча температура, °С | 0 - +40 |
| Розмір, мм | 440 x 176 x 700 |
| Частота тока | 45 – 65 |
- Ціна: 231 369 ₴
