Джерело безперебійного живлення Westech EAP DUAL ULTIMATE-1000VA/700W 12V

-1%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14021377
7 999 ₴
7 939 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WesTech |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.6 кг |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна потужність | 700 Вт |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга, В | 150 - 270 |
| Додаткові функції та оснащення | LED-індикація, дисплей |
| Захист | від короткого замикання, від перевантаження, від перегріву, від перенапруги, від підвищеної і зниженої напруги |
| Комплектація | ДБЖ |
| Повна потужність, В·А | 1000 |
| Призначення | для аудіо та відеотехніки, для будинку, Для дому, для квартири, для котла, Для роутера, для ігрових консолей |
| Робоча температура, °С | 0 - +40 |
| Розмір, мм | 337 x 146 x 170 |
| Частота тока | 50 - 60 |
- Ціна: 7 939 ₴


