Блок живлення для ноутбука Lenovo ACLEL135WSQ

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14045517
949 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Вихідна потужність | 135 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Сила вихідного струму | 6.75 A |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 5.5x1.7 мм |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю, м | 1.2 |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 949 ₴
