Блок живлення для ноутбука Merlion 19V 2.37A 45 Вт, 4.5 * 3, 0мм, 0, 9м (LAS45/19-4,5*3,0)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14045607
439 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4.5x3.0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю, м | 0.9 |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | кабель живлення |
| Тип | блок живлення для ноутбука |
- Ціна: 439 ₴
