Неттоп Beelink SER8 Silver (SER8-L-321TBVK0W64PRO-DP/XA)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14045937
50 389 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BeeLink |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Неттоп |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Bluetooth, HDMI, Wi-Fi, DisplayPort, USB, USB Type-C |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Частота процесора | 3600 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 65 Вт |
| Колір | Сірий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс накопичувача | M.2|M.2 NVMe |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Додатково | VESA кріплення |
| Максимальна частота процесора | 4.5 ГГц |
| Обсяг HDD, ТБ | немає |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Серія відеокарти | Intel Arc Graphics |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 5 125H |
- Ціна: 50 389 ₴





