Блок живлення для ноутбука Asus (A17-150P1A/A40297) Black 150W 19.5V, 7.7A, 4.5/3.0 (pin inside) Slim-корпус

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 12603957
2 319 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Asus. Сумісність: Asus. Стан товару: Новий. Вихідна напруга, В: 19.5. Вихідна сила струму: до 7.7 А. Призначення: для ноутбука. Роз'єм: 4.5 x 3.0 мм. Тип: блок живлення для ноутбука. Потужність, Вт: 150. Тип зарядного пристрою: мережевий. Колір: чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Вихідна потужність | 150 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 7.7 A |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4.5x3.0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Тип | блок живлення для ноутбука |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 2 319 ₴


