Неттоп Vinga Mini PC V665 (V6651255U.16256)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11283467
28 389 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Vinga. Колір: сірий. Тип: неттоп. Зовнішні порти: 1 x HDMI. Тип відеокарти: інтегрована. Стандарт ОЗП: DDR4. Зовнішні порти: 1 x LAN. Стан товару: Новий. Кількість ядер: 10. Зовнішні порти: 1 x Audio combo port. Зовнішні порти: 1 x DisplayPort. Мінімальна частота процесора, ГГц: 1.2. Зовнішні порти: 4 x USB 2.0. Тип процесора: Intel Core i7 1255U. Обсяг SSD, ГБ: 256. Виробник відеокарти: Intel. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 16. Потужність БЖ, Вт: 65. Серія відеокарти: Intel Iris Xe Graphics. Зовнішні порти: 2 x USB 3.1.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Встановлена ОС | ОС не визначена |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Неттоп |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, Ethernet, HDMI, DisplayPort |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Частота процесора | 1200 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 65 Вт |
| Колір | Сірий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс накопичувача | немає |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Картрідер | немає |
| Обсяг HDD, ТБ | немає |
| Серія відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Тип процесора | Intel Core i7 1255U |
- Ціна: 28 389 ₴

