Блок живлення для ноутбука Lenovo (LTA65W-USB/A40372) Black 65W 20V + 5V/1A/USB

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12603137
1 719 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Lenovo. Стан товару: Новий. Сумісність: Lenovo. Вихідна напруга, В: 20. Призначення: для ноутбука. Роз'єм: 4.0 x 1.7 мм. Вихідна сила струму: до 1 А. Вихідна сила струму: до 3.25 А. Тип: блок живлення для ноутбука. Колір: чорний. Інтерфейси: USB. Тип зарядного пристрою: мережевий. Вихідна напруга, В: 5. Потужність, Вт: 65. Кількість USB-портів: 1.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 1 А |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4.0x1.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | USB |
| Колір | Чорний |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Тип | блок живлення для ноутбука |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 1 719 ₴



