Блок живлення для ноутбука HP (TPN-DA23/A40371) Black 200W 19.5V, 10.3A (pin inside) Oval-корпус

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12603257
4 929 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: HP. Стан товару: Новий. Вихідна сила струму: до 10.3 А. Вихідна напруга, В: 19.5. Призначення: для ноутбука. Сумісність: HP. Роз'єм: 4.5 x 3.0 мм. Тип зарядного пристрою: мережевий. Тип: блок живлення для ноутбука. Колір: чорний. Потужність, Вт: 200.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Вихідна потужність | 200 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 10.3A |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4.5x3.0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Тип | блок живлення для ноутбука |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 4 929 ₴


