Блок живлення для ноутбука Merlion (27743/LAS90/19-5.5 * 2.5) Black 90W 19V 4.74А, 5.5*2.5 мм

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12603847
469 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Merlion. Роз'єм: 5.5 x 2.5 мм. Вихідна сила струму: до 4.74 А. Стан товару: Новий. Призначення: для ноутбука. Вихідна напруга, В: 19. Сумісність: Asus. Тип: блок живлення для ноутбука. Тип зарядного пристрою: мережевий. Колір: чорний. Потужність, Вт: 90.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Тип | блок живлення для ноутбука |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 469 ₴
