Блок живлення для ноутбука Asus 40W 19V 2.1A 2.5/0.7 (ADP-40EN / AD6630)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12720087
949 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Asus. Сумісність: Asus. Стан товару: Новий. Роз'єм: 2.5 x 0.7 мм. Вихідна напруга, В: 19. Вихідна сила струму: до 2.1 А. Тип: блок живлення для ноутбука. Потужність, Вт: 40. Тип зарядного пристрою: мережевий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Вихідна потужність | 40 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 2.5x0.7 мм |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | блок живлення для ноутбука |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 949 ₴
