Блок живлення для ноутбука Techno USB-C to DC 100W universal Black (UC-100W)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13757717
679 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Techno. Вихідна напруга, В: 20. Стан товару: Новий. Вихідна сила струму: до 3.9 А. Роз'єм: 4.0 x 1.35 мм. Роз'єм: 4.0 x 1.7 мм. Роз'єм: 4.5 x 3.0 мм. Роз'єм: 7.4 x 5.0 мм. Роз'єм: 5.5 x 2.5 мм. Роз'єм: 5.5 x 1.7 мм. Роз'єм: 6.5 x 4.2 мм. Роз'єм: 7.9 x 5.4 мм. Потужність, Вт: 100. Роз'єм: 5.0 x 3.2 мм. Роз'єм: 11 x 5.0 мм. Тип зарядного пристрою: мережевий. Сумісність: універсальний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Techno |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4.0x1.35 мм |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із брендом | Універсальний |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 679 ₴

