Монітор Gigabyte M27Q2 EK 27

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13815337
12 949 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Gigabyte. Колір: чорний. Призначення: для роботи з графікою. Призначення: для дому та офісу. Максимальна роздільна здатність матриці: 2560 x 1440. Відеоінтерфейси: 1 x DisplayPort 1.4. Роз'єми: 2 x USB 3.2. Покриття екрану: матове. Відеоінтерфейси: 2 x HDMI 2.0. Відеоінтерфейси: 1 x DisplayPort USB-C. Стан товару: Новий. Призначення: для ігор. Тип монітора: професійний. Частота оновлення, Гц: 200. Діагональ екрана, ": 27. Розширена колірна гамма: 83% BT.2020. Фірмові технології: Low Blue Light. Особливості конструкції: регулювання за висотою. Споживча потужність в режимі очікування, Вт: 0.5. Час реакції матриці, мс: 1. Ширина видимої області, мм: 596.736. Роз'єми: 1 x роз'єм для навушників. Частота оновлення, Гц: 210. Покриття екрану: антивідблискове. Максимальна кількість кольорів, млн: 1070. Розміри, мм: 612 x 515 x 192 (з підставкою). Додаткові можливості: kVM-перемикач. Споживча потужність у вимкненому стані, Вт: 0.3. Роз'єми: 1 x USB 3.2 (Upstream). Розширена колірна гамма: 150% sRGB. Фірмові технології: Quantum Dot. Фірмові технології: DisplayHDR 400. Оснащення: SuperSpeed IPS. Фірмові технології: KVM Switch. Адаптивна синхронізація: NVIDIA G-SYNC Compatible. Вага з підставкою, кг: 5.91. Особливості конструкції: VESA 100 x 100. Особливості конструкції: регулювання нахилу. Статична контрасність: 1000: 1. Варіанти регулювання положення дисплея, °: нахил: від -5° до +21. Яскравість дисплея, кд/кв.м: 350. Кут огляду вертикальний, °: 178. Тип матриці: SS-IPS. Максимальна споживча потужність при роботі, Вт: 30. Регулювання підставки по висоті, мм: 130. Висота видимої області, мм: 335.664. Розмір пікселя, мм: 0.2331. Споживча потужність при роботі, Вт: 30. Споживча потужність в еко-режимі, Вт: 0.5. Варіанти регулювання положення дисплея, °: від - 15 до 15. Кут огляду горизонтальний, °: 178. Додаткові можливості: USB Power Delivery 18 Вт. Фірмові технології: flicker-free. Споживча потужність в режимі очікування, Вт: 0.3. Варіанти регулювання положення дисплея, °: портретний режим: + 90. Тип монітора: ігровий. Розширена колірна гамма: 99% DCI-P3. Габарити упаковки, мм: 800 x 480 x 169. Адаптивна синхронізація: AMD FreeSync Premium. Фірмові технології: гніздо для замка Kensington. Співвідношення сторін: 16 : 9. Оснащення: HDR. Вага без підставки, кг: 4.3. Оснащення: USB-концентратор. Особливості конструкції: безрамковий (сinema screen). Особливості конструкції: поворот екрану (Pivot).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 5.91 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.2331 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 350 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium|NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Вага без підставки, кг | 4.3 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 15 до 15|нахил: від -5° до +21|портретний режим: + 90 |
| Висота видимої області, мм | 335.664 |
| Габарити упаковки, мм | 800 x 480 x 169 |
| Додаткові можливості | USB Power Delivery 18 Вт| kVM-перемікач |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1070 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 30 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | 130 |
| Розміри, мм | 612 x 371 x 59 (без підставки)|612 x 515 x 192 (з підставкою) |
| Розширена колірна гамма | 150% sRGB|83% BT.2020|99% DCI-P3 |
| Споживча потужність в еко-режимі, Вт | 0.5 |
| Тип LED-підсвітки | SuperSpeed IPS |
| Тип матриці | SS-IPS |
| Тип монітора | професійний|ігровий |
| Фірмові технології | DisplayHDR 400|KVM Switch|Low Blue Light|Quantum Dot|flicker-free|гніздо для замка Kensington |
| Ширина видимої області, мм | 596.736 |
- Ціна: 12 949 ₴



