Блок живлення для ноутбука Alsoft Acer 60W 19V, 3.16A, 5.5/2.1 (A40062)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14045537
579 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Сумісність з брендом | Acer |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 5.5x2.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас якості | сумісний від стороннього виробника |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | блок живлення, упаковка |
| Тип | блок живлення для ноутбука |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 579 ₴

