Блок живлення для ноутбука Merlion ACER 120W 19V 6.32A, 5.5 * 1.7 (LAC120/19-5.5*1.7)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14045667
819 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 6.33 A |
| Сумісність з брендом | Acer |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 5.5x1.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 100 |
| Довжина кабелю, м | 0.9 |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | кабель живлення |
| Тип | блок живлення для ноутбука |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 819 ₴


