Персональний компютер ARTLINE Gaming X35 (X35v49)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17260097
42 819 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Чіпсет: Intel H610. Стан товару: Новий. Кількість ядер: 6. Порти: 1xps/2. Тип процесора: Intel Core i5-12400F. Мінімальна частота, ГГц: 2.5. Порти: 1xrealtek 1GB ethernet port. Порти: 1xhdmi. Тип: десктоп. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Порти: 2xusb 3.2 gen 1 type-a. Потужність БЖ, Вт: 500. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Тип відеопам'яті: GDDR6. Частота пам'яті, МГц: 3200. Порти: 1xd-sub. Тип пам'яті: DDR4. Звуковий контролер: інтегрований. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 16. Порти: 3xaudio. Інтерфейс: M.2 NVME. Порти: 4xusb 2.0 type-a.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Чіпсет | Intel H610 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 500 Вт |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Мінімальна частота, ГГц | 2.5 |
| Порти | 1xd-sub, 1xhdmi, 1xps/2, 1xrealtek 1GB ethernet port, 2xusb 3.2 gen 1 type-a, 3xaudio, 4xusb 2.0 type-a |
| Тип | десктоп |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Тип процесора | Intel Core i5-12400F |
| Частота пам'яті, МГц | 3200 |
- Ціна: 42 819 ₴
