Блок живлення для ноутбука Merlion для HP (LHP120/18.-4.5 * 3, 0/02154) 18.5V 6.5A 120W 4.5х3.0мм

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18273007
899 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Merlion. Вихідна сила струму: до 6.5 A. Стан товару: Новий. Сумісність: HP. Вихідна напруга, В: 18.5. Потужність, Вт: 120. Тип зарядного пристрою: мережевий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 18.5 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сила вихідного струму | 6.5 A |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 899 ₴
