Адаптер живлення для телефона Anker Charger 70W Black (A121AL11)

-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14104007
2 399 ₴
1 929 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Вихідна потужність | 70 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Потужність | 70 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Номінальна сила струму | 3.5 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Колір | Чорний |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 120 |
| Харчування | Мережа |
| Кабель в комплекті | Немає |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 3 |
| Сумісність | універсальний |
- Ціна: 1 929 ₴





