Фен Xiaomi OOCCX High Speed Hair Dryer Pink (EU Plug)

-36%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14106787
1 999 ₴
1 279 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Потужність фена | 1600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.345 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Насадки в комплекті | насадка-концентратор |
| Обладнання | знімна сітка |
| Сфера використання | побутовий |
| Тип іонізації | генератор іонів |
| Функційність | смарт-режим контролю температури|іонізація |
- Ціна: 1 279 ₴






