Акустика портативна JBL MULTIMEDIA Partybox Encore 2 Black (JBLPBENCORE2EP)

-13%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11542157
17 999 ₴
15 619 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відчуйте насичений звукПоп-балади, повільні ритми та все, що поміж ними - у нас є звук, який зробить ваш плейлист яскравішим. Відчуйте потужні баси та чисті високі ноти завдяки шовковим твітерам і потужним вуферам. Хочете ще голосніше? Вашу музику все одно буде чутно кришталево чисто, адже AI Sound Boost забезпечує потужніший звук із максимальною точністю.Динамічне світлове шоуЧи може бути вечірка без світлового шоу? Танцюйте всю ніч під мерехтливі світлові патерни та стробоскопічні ефекти, які змусили б заздрити будь-який нічний клуб.Потужна батарея для твого ритму життяПродовжуйте насолоджуватися чудовим звуком на одному заряді до 15 годин. А якщо для вас це замало, то вставте запасну акумуляторну батарею (запасна батарея продається окремо), щоб продовжити свято. Або підзарядіться хоча б 10 хвилин і отримаєте додаткові 80 хвилин відтворення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 100 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
| Формат акустики | Стерео |
| Колір корпусу | Чорний |
| Чутливість | 80 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 4722 |
| Бездротові можливості | комбіноване з'єднання |
| Комплектація | колонка, мікрофон |
| Особливості | IPx4 (захист від водяних бризок), з караоке, мікрофон, Регулювання гучності, світлодіодне підсвічування |
| Потреба | в дорогу і подорожі|для дому та офісу|для спорту і відпочинку |
| Розмір пристрою, мм | 319.5 x 338.6 x 263 |
| Сумісність з ОС | Android, iOS |
| Тип | портативна колонка |
| Тривалість заряджання, год | 3.5 |
| Час автономної роботи, год | до 15 |
| Частотний діапазон, Гц | 40 – 20000 |
- Ціна: 15 619 ₴






