Рюкзак для ноутбука Tucano Laser 15.6/16 Black (BKLAS15-BK)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12251607
3 399 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Tucano. Тип: рюкзак міський. Стан товару: Новий. Застібка: блискавка. Особливості: вологозахист. Колір: чорний. Стать: унісекс. Особливості: бокова кишеня для пляшок. Особливості: кріплення для валізи. Вага, кг: 0.59. Діагональ ноутбука, ": 15.6. Діагональ ноутбука, ": 16. Внутрішня висота під пристрій, мм: 365. Об'єм, л: 20. Внутрішня ширина під пристрій, мм: 250. Внутрішня глибина під пристрій, мм: 20. Особливості: кишеня для ноутбука. Матеріал: перероблена тканина. Комплектація: рюкзак.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Вага | 590 г |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Об`єм | 20 л |
| Особливості | Кишеня для ноутбука |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота основного відділення | 365 мм |
| Глибина основного відділення | 20 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Комплектація | рюкзак |
| Матеріал | перероблена тканина |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина основного відділення | 250 мм |
- Ціна: 3 399 ₴






