Фен BaByliss PRO Pro BAB6950IE Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11924037
2 799 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: BaByliss PRO. Живлення: мережа. Стан товару: Новий. Колір: чорний. Тип: фен професійний. Довжина кабеля живлення, м: 2.7. Швидкість повітряного потоку, км/год: 141. Сфера використання: професійний. Вага, г: 440. Тип мотора: AC. Функціональність: іонізація. Функціональність: функція прохолодного повітря. Потужність, Вт: 2100. Кількість температурних режимів: 3. Насадки в комплекті: концентратор. Комплектація: концентратор 6 x 75 мм. Матеріал: АБС-пластик. Комплектація: концентратор 6 x 90 мм з ефектом Вентурі. Кількість швидкостей: 3. Комплектація: фен.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss PRO |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Потужність фена | 2100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.44 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2.7 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | концентратор 6 x 75 мм, концентратор 6 x 90 мм з ефектом Вентурі, фен |
| Матеріал | АБС пластик |
| Насадки в комплекті | концентратор |
| Сфера використання | професійний |
| Тип мотора | AC |
| Функційність | функція прохолодного повітря|іонізація |
| Швидкість повітряного потоку, км/год | 141 |
- Ціна: 2 799 ₴


