Монітор Iiyama T2752MSC-W1AG White 27

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13487317
21 539 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Iiyama. Співвідношення сторін: 16:9. Стан товару: Новий. Відеоінтерфейси: 1 x HDMI. Призначення: для дому та офісу. Колір: чорний. Колір: білий. Призначення: для дому та офісу. Призначення: для роботи з графікою. Покриття екрану: матове. Відеоінтерфейси: 1 x DisplayPort. Роз'єми: 2 x USB 3.2. Тип матриці: IPS. Максимальна роздільна здатність матриці: 1920 x 1080. Роз'єми: 1 x DisplayPort. Роз'єми: 1 x HDMI. Покриття екрану: антивідблискове. Фірмові технології: Flicker Free. Кут огляду вертикальний, °: 178. Оснащення: вбудовані динаміки. Роз'єми: mini-jack (3.5 мм). Розмір пікселя, мм: 0.31. Діагональ екрана, ": 27. Максимальна кількість кольорів, млн: 16.7. Особливості конструкції: VESA 100 x 100. Тип монітора: сенсорний. Яскравість дисплея, кд/кв.м: 400. Споживча потужність у вимкненому стані, Вт: 0.3. Час реакції матриці, мс: 5. Кут огляду горизонтальний, °: 178. Споживча потужність в режимі очікування, Вт: 1.5. Споживча потужність при роботі, Вт: 30. Частота горизонтальної розгортки, кГц: 30 - 83. Статична контрасність: 1000: 1. Вага з підставкою, кг: 6.7. Висота видимої області, мм: 336. Фірмові технології: Flicker Free. Частота оновлення, Гц: 100. Ширина видимої області, мм: 598.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 6.7 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 5 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.31 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 400 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 1.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота видимої області, мм | 336 |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100 |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки |
| Тип монітора | сенсорний |
| Фірмові технології | Flicker Free|Flicker Free |
| Частота горизонтальної розгортки, кГц | 30 - 83 |
| Ширина видимої області, мм | 598 |
- Ціна: 21 539 ₴






