Монітор Iiyama ProLite TW3226AS-B3P Black 31.5

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13487627
41 469 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Iiyama. Стан товару: Новий. Роз'єми: 1 x HDMI. Покриття екрану: глянцеве. Колір: чорний. Відеоінтерфейси: 1 x HDMI. Тип матриці: VA. Співвідношення сторін: 16:9. Тип матриці: WLED. Роз'єми: 1 x usb (type-c). Максимальна роздільна здатність матриці: 1920 x 1080. Бездротові інтерфейси: Bluetooth. Роз'єми: 1 x USB 2.0. Бездротові інтерфейси: Wi-Fi. Кут огляду вертикальний, °: 178. Споживча потужність в режимі очікування, Вт: 0.5. Кут огляду горизонтальний, °: 178. Час реакції матриці, мс: 8. Статична контрасність: 4000: 1. Тип монітора: сенсорний. Оснащення: вбудовані динаміки. Тип монітора: сенсорний. Діагональ екрана, ": 31.5. Розміри, мм: 735 x 436 x 35. Ширина видимої області, мм: 735. Особливості конструкції: VESA 100 x 100. Максимальна кількість кольорів, млн: 16.7. Фірмові технології: Low Blue Light. Висота видимої області, мм: 296.5. Тип монітора: інформаційний дисплей. Оснащення: USB-концентратор. Тип монітора: сенсорний. Роз'єми: mini-jack (3.5 мм). Особливості конструкції: поворот екрану (Pivot). Частота оновлення, Гц: 60. Фірмові технології: Flicker Free. Вага з підставкою, кг: 7.7. Споживча потужність при роботі, Вт: 36.34. Розмір пікселя, мм: 0.3637. Фірмові технології: Flicker Free. Яскравість дисплея, кд/кв.м: 500. Роз'єми: 1 x USB 3.2.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 31.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Wi-Fi, Bluetooth |
| Вхід/Вихід | HDMI, USB Type-C, USB |
| Розміри | |
| Вага | 7.7 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 8 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.3637 мм |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 500 cd/m² |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 36.34 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота видимої області, мм | 296.5 |
| Контрастність хххх:1 | 4000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, поворот екрану (Pivot) |
| Розміри, мм | 735 x 436 x 35 |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки |
| Тип монітора | сенсорний|сенсорний|сенсорний|інформаційний дисплей |
| Фірмові технології | Flicker Free|Flicker Free|Low Blue Light |
| Ширина видимої області, мм | 735 |
- Ціна: 41 469 ₴






