Персональний компютер ARTLINE WorkStation W95 (W95v67)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14055787
164 199 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 20 |
| Частота процесора | 5600 МГц |
| Чіпсет | Intel Z790 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 850 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 12288 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4 |
| Бездротові комунікації | Wi-Fi 7 (802.11be), bluetooth 5.3 |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | блок живлення із сертифікацією 80+ Gold|вентилятори збільшеного діаметра для кращої циркуляції повітря|високопродуктивний ssd стандарту nvme|документація|кабель живлення|пиловий фільтр на верхній панелі|система водяного охолодження процесора |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 Realtek S1220A |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 28 |
| Мережевий адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.4 |
| Об'єм жорсткого диска, ГБ | 2000 |
| Охолодження | 4 шт вентиляторів |
| Порти | 1 x DisplayPort, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 3.0, 1 x USB 3.2 Gen 2x2 (Type-C), 1 x usb 3.2 (type-c), 2xusb 2.0, 6 x USB 3.2 (Type-A), hdmi, аудіороз'єми |
| Розміри, мм | 475 x 230 x 470 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Сікет | s-1700 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core i7-14700K |
| Форм-фактор | Midi Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6400 |
- Ціна: 164 199 ₴






