Персональний компютер ARTLINE WorkStation W95 (W95v73)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14055847
185 499 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 5500 МГц |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 850 Вт |
| Колір | Чорний |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 12288 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 96 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4 |
| Бездротові комунікації | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | блок живлення із сертифікацією 80+ Gold|документація|кабель живлення|пиловий фільтр на верхній панелі |
| Звуковий контролер | 7.1|Realtek ALC1220P |
| Картрідер | немає |
| Кількість потоків | 16 |
| Мережевий адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.8 |
| Об'єм жорсткого диска, ГБ | без HDD |
| Об'єм SSD | 4000 (2 x 2000 ) |
| Охолодження | 1 x 140 мм вентилятор (ззаду)|3 x 120 мм вентилятори (зверху)|3 x 140 мм вентилятори (спереду)|система водяного охолодження |
| Попередньо встановлене ПЗ | без ОС |
| Порти | 1 x LAN (RJ-45) 2.5 Гбіт/с, 1 x USB 3.2 Gen 2x2 (Type-C), 1 x кнопка BIOS FlashBack, 2 x HDMI, 2 x роз'єми для Wi-Fi антен, 3 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A), 4 x DisplayPort, 4 x USB 2.0 (Type-A), 5 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A), аудіороз'єми |
| Розміри, мм | 475 x 230 x 470 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Тип | десктоп, системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 9700X |
| Форм-фактор | Midi Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6400 |
- Ціна: 185 499 ₴






