Персональний компютер ARTLINE WorkStation W95 (W95v75)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14055867
196 909 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Частота процесора | 5600 МГц |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 850 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 12288 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 96 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2|NVME |
| Бездротові комунікації | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Звуковий контролер | Realtek ALC1220P |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 24 |
| Мережевий адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 4.4 |
| Охолодження | 7 шт вентиляторів |
| Попередньо встановлене ПЗ | без ОС |
| Порти | 1 x LAN (RJ-45), 1 x USB 3.2 Gen 2x2 (Type-C), 2 x HDMI, 3 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A), 4 x DisplayPort, 4 x USB 2.0 (Type-A), 5 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A), аудіороз'єми |
| Розміри, мм | 475 x 230 x 470 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Тип | десктоп, системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 9 9900X |
| Форм-фактор | Midi Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6400 |
- Ціна: 196 909 ₴






