Персональний компютер ARTLINE WorkStation W95 Windows 11 Pro (W95v48Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14055937
219 739 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 850 Вт |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 12288 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 96 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові комунікації | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Мережевий адаптер | 1 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.7 |
| Об'єм SSD | 2000 + 2000 |
| Попередньо встановлене ПЗ | Windows 11 Pro |
| Порти | 1 x DisplayPort, 1 x Optical S/PDIF, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x Thunderbolt 4 (Type-C), 1 x USB 3.0, 1 x вихід для навушників, 2 x Антенні роз'єми (2T2R), 5 x USB 3.1 (3.2) Type-A, 6 x USB 2.0, hdmi, аудіороз'єми, вхід для мікрофона |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Розміри, мм | 475 x 230 x 470 |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Тип | системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 9 285K |
| Частота пам'яті, МГц | 6400 |
| Чипсет | Intel Z890 |
- Ціна: 219 739 ₴






