Персональний компютер ARTLINE WorkStation W95 Windows 11 Pro (W95v49Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14055947
134 339 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 20 |
| Частота процесора | 5600 МГц |
| Чіпсет | Intel Z790 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 850 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 12288 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Бездротові комунікації | bluetooth 5.3, wi-fi 6 (802.11ax) |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | блок живлення із сертифікацією 80+ Gold|вентилятори збільшеного діаметра|високопродуктивний ssd стандарту nvme|кабель живлення|корпус: QUBE ARGON WS|пиловий фільтр на верхній панелі|система водяного охолодження процесора |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Кількість потоків | 28 |
| Мережевий адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.4 |
| Охолодження | 7 шт вентиляторів |
| Порти | 1 x DisplayPort, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 3.0, 1 x Вихід на навушники, 1 x вихід для навушників, 2 x USB 3.1 (3.2) Type-C, 2xusb 2.0, 6 x USB 3.1 (3.2) Type-A, hdmi, вхід для мікрофона |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Розміри, мм | 475 x 230 x 470 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Сікет | s-1700 |
| Тип | Робоча станція |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core i7-14700K |
| Форм-фактор | ATX |
| Частота пам'яті, МГц | 6400 |
- Ціна: 134 339 ₴






