Персональний компютер ARTLINE WorkStation W95 Windows 11 Pro (W95v53Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14055987
213 149 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Частота процесора | 6000 МГц |
| Чіпсет | Intel Z790 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 850 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 12288 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 96 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x|SATA |
| Бездротові комунікації | bluetooth 5.3, wi-fi 6e (802.11ax) |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | кабель живлення|техпаспорт |
| Звуковий контролер | 7.1 |
| Картрідер | немає |
| Кількість потоків | 32 |
| Мережевий адаптер | 2.5GB |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.2 |
| Об'єм жорсткого диска, ГБ | 2000 |
| Охолодження | 4 шт вентиляторів|система водяного охолодження |
| Порти | 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x HDMI 2.1, 1 x RJ-45 (LAN 2.5Gb), 1 x USB 3.2 Gen 2x2 (Type-C), 1 x Комбінований аудіороз'єм, 2 x роз'єми для Wi-Fi антен, 2xusb 2.0, 3 x DisplayPort 2.1, 3 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A & Type-C), 3 x Аудіороз'єми, 5 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A) |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Розміри, мм | 475 x 230 x 470 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core i9-14900K |
| Форм-фактор | ATX |
| Частота пам'яті, МГц | 6400 |
- Ціна: 213 149 ₴






