Персональний компютер ARTLINE WorkStation W96 Windows 11 Pro (W96v62Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14056777
194 389 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Частота процесора | 5700 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVME |
| Бездротові комунікації | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | кабель живлення|техпаспорт |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 Realtek |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 24 |
| Мережевий адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.2 |
| Охолодження | 7 x Вентиляторів |
| Порти | 1 x HDMI, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB4 (Type-C), 1 x Оптичний S/PDIF вихід, 2 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A), 2 x роз'єми для Wi-Fi антен, 4 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A), 5 x DisplayPort, 6 x USB 2.0 (Type-A), аудіо роз'єми |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Розміри, мм | 475 x 230 x 470 |
| Серія відеокарти | NVIDIA RTX 2000 Ada |
| Тип | Робоча станція |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 9 285K |
| Форм-фактор | Midi Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6400 |
| Чипсет | Intel Z890 |
- Ціна: 194 389 ₴






