Персональний компютер ARTLINE WorkStation W96 Windows 11 Pro (W96v72Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14056877
179 679 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Частота процесора | 5600 МГц |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVME|SATA |
| Бездротові комунікації | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | кабель живлення|технічний паспорт |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 Realtek |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 24 |
| Мережевий адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 4.4 |
| Об'єм жорсткого диска, ГБ | 4000 |
| Охолодження | 7 x Вентиляторів|система водяного охолодження |
| Попередньо встановлене ПЗ | Windows 11 Pro |
| Порти | 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 3.2 Gen 2x2 (Type-C), 3 x USB 3.2 Gen 2, 4 x Mini DisplayPort, 4 x USB 2.0, 5 x USB 3.2 Gen 1, аудіо роз'єми |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Розміри, мм | 475 x 230 x 470 |
| Серія відеокарти | NVIDIA RTX 2000 Ada |
| Сікет | s-AM5 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 9 9900X |
| Форм-фактор | Midi Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 179 679 ₴






