Персональний компютер ARTLINE WorkStation W96 Windows 11 Pro (W96v73Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14056887
209 309 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Частота процесора | 5600 МГц |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 96 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME|SATA |
| Бездротові комунікації | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 802.11be |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | кабель живлення|техпаспорт |
| Кількість потоків | 24 |
| Мережевий адаптер | 2.5GB |
| Мінімальна частота, ГГц | 4.4 |
| Об'єм жорсткого диска, ГБ | 2000 |
| Охолодження | 4 шт вентиляторів|система водяного охолодження |
| Порти | 1 x HDMI, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 3.0, 1 x USB 3.2 Type-C, 4 x DisplayPort, 4 x USB 2.0, 7 x USB 3.2 Type-A, аудіо роз'єми |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Розміри, мм | 475 х 230 х 470 |
| Серія відеокарти | NVIDIA Quadro RTX 2000 ADA |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 9 9900X |
| Частота пам'яті, МГц | 6400 |
- Ціна: 209 309 ₴






