Персональний компютер ARTLINE WorkStation W96 Windows 11 Pro (W96v75Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14056907
213 369 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Частота процесора | 5700 МГц |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 96 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4|SATA |
| Бездротові комунікації | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | кабель живлення|пиловий фільтр на верхній панелі|технічний паспорт |
| Звуковий контролер | інтегрований Realtek |
| Картрідер | немає |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 32 |
| Мережевий адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 4.3 |
| Охолодження | система водяного охолодження |
| Порти | 1 x HDMI, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 3.2 Type-C, 4 x DisplayPort, 4 x USB 2.0, 7 x USB 3.2 Type-A, аудіо роз'єми |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Розміри, мм | 475 x 230 x 470 |
| Серія відеокарти | NVIDIA Quadro RTX 2000 ADA |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 9 9950X |
| Форм-фактор | Midi Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6400 |
- Ціна: 213 369 ₴






