Персональний компютер ARTLINE WorkStation W97 (W97v43)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14056987
232 409 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Частота процесора | 5700 МГц |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 850 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 96 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x|SATA |
| Бездротові комунікації | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 802.11be |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | блок живлення із сертифікацією 80+ Gold|кабель живлення|корпус QUBE ARGON WS|пиловий фільтр на верхній панелі|система водяного охолодження процесора|техпаспорт |
| Картрідер | немає |
| Кількість потоків | 32 |
| Мережевий адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 4.3 |
| Об'єм жорсткого диска, ГБ | 2000 |
| Охолодження | 7 x корпусних вентиляторів |
| Попередньо встановлене ПЗ | без ОС |
| Порти | 1 x HDMI 2.1b, 1 x LAN (RJ45) 2.5GbE, 1 x USB 3.0, 1 x USB 3.2 Gen 2x2 (Type-C), 3 x DisplayPort 2.1a, 3 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A), 4 x USB 2.0, 4 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A), аудіороз'єми, вихід на навушники, вхід для мікрофона |
| Розміри, мм | 475 x 230 x 470 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Тип | Робоча станція |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 9 9950X |
| Частота пам'яті, МГц | 6400 |
- Ціна: 232 409 ₴






