Персональний компютер ARTLINE WorkStation W97 Windows 11 Pro (W97v40Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14057117
206 559 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Частота процесора | 5600 МГц |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 850 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4|SATA |
| Бездротові комунікації | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | блок живлення із сертифікацією 80+ Gold|вентилятори збільшеного діаметра для кращої циркуляції повітря|високопродуктивний ssd стандарту nvme|корпус: QUBE ARGON WS|пиловий фільтр на верхній панелі|система водяного охолодження процесора |
| Картрідер | немає |
| Кількість потоків | 24 |
| Мережевий адаптер | 2.5GB |
| Мінімальна частота, ГГц | 4.4 |
| Об'єм жорсткого диска, ГБ | 2000 |
| Охолодження | 7 шт вентиляторів |
| Порти | 1 x HDMI, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 3.2 Gen 2x2, 1xusb 3.0, 3 x DisplayPort, 4 x USB 2.0, 7 x USB 3.1 (3.2) Type-A, аудіо роз'єми |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Розміри, мм | 475 x 230 x 470 |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 9 9900X |
| Форм-фактор | ATX |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 206 559 ₴






