Персональний компютер ARTLINE WorkStation W97 Windows 11 Pro (W97v46Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14057167
232 639 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Частота процесора | 6000 МГц |
| Чіпсет | Intel Z790 |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 GB |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4|SATA |
| Бездротові комунікації | bluetooth 5.3, wi-fi 6e (802.11ax) |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 Realtek |
| Картрідер | немає |
| Кількість потоків | 32 |
| Мережевий адаптер | Intel 2.5Gb Ethernet |
| Потужність блока живлення | 1600 |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.2 |
| Об'єм жорсткого диска, ГБ | 2000 |
| Об'єм SSD | 2000 + 2000 |
| Охолодження | 1 х 140 мм вентилятор (ззаду)|3 х 120 мм вентилятора (зверху для системи охолодження)|3 х 140 мм вентилятора (спереду) |
| Попередньо встановлене ПЗ | Windows 11 Pro |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Розміри, мм | 475 x 230 x 470 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core i9-14900K |
| Форм-фактор | Midi Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6400 |
- Ціна: 232 639 ₴






