Персональний компютер ARTLINE WorkStation W99 (W99v85)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14057267
330 209 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Частота процесора | 5600 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 GB |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4|SATA |
| Бездротові комунікації | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | кабель живлення|техпаспорт |
| Звуковий контролер | High Definition 7.1 Channel Audio |
| Картрідер | немає |
| Кількість потоків | 24 |
| Мережевий адаптер | 2.5GB |
| Потужність блока живлення | 1600 |
| Мінімальна частота, ГГц | 4.4 |
| Об'єм відеопам'яті | 32768 |
| Охолодження | 1 x 140 мм (ззаду) | 3 x 120 мм (зверху) | 3 x 140 мм (спереду) |
| Попередньо встановлене ПЗ | без ОС |
| Розміри, мм | 475 x 230 x 470 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Тип | десктоп, системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 9 9900X |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
| Чипсет | AMD X870 |
- Ціна: 330 209 ₴





